• ul. Oławska 4/2, Wrocław
  • sekretariat@bojarski.net.pl
  • tel/fax 71 341 87 41  |  71 364 85 78
  • kom. 882 149 198
Zdjęcie O nas

O nas

Profesjonalna i skuteczna obsługa prawna firm. Od ponad 15 lat. 

Jako wiodąca we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku kancelaria prawna, wspieramy klientów w ich nieustannym dążeniu do sukcesów. Specjalizujemy się w obsłudze i poradach prawnych dla firm.

Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas klienci strategiczni, z którymi mamy wypracowane efektywne metody współpracy.

Ogromne zaangażowanie w pracę, wzajemne zaufanie oraz pełna dyspozycyjność to sprawdzona recepta na zbudowanie trwałej, partnerskiej więzi z klientem. Renomę kancelarii budujemy w oparciu o nasz profesjonalizm, skuteczność działania i szybkie reagowanie na problemy natury prawnej. 

Pracujemy z pasją, dzięki czemu sukcesy klientów są także naszymi sukcesami. Wiemy, jak skutecznie prowadzić sprawy i zapewnić bezpieczeństwo prawne obsługiwanych firm.

Liczący ponad 20 doświadczonych prawników zespół specjalizuje się w prawie gospodarczym i prawie cywilnym, windykacji należności czy prowadzeniu spraw o odszkodowania.

Kancelaria Prawna dr P. Bojarski i Wspólnicy należy do stowarzyszeń przedsiębiorców: Zachodnia Izba Gospodarcza, Dolnośląscy Pracodawcy oraz międzynarodowej organizacji biznesowej BNI. Jest patronem konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza.