• ul. Oławska 4/2, Wrocław
  • sekretariat@bojarski.net.pl
  • tel/fax 71 341 87 41  |  71 364 85 78
  • kom. 882 149 198

Pakiety dla przedsiębiorców

Pakiet „STANDARD” 4h

        Oferta jest przygotowana dla przedsiębiorstw, u których w ciągu miesiąca występuje ograniczona ilość zagadnień prawnych do rozwiązania. W ramach pakietu Klient dysponuje 4 h obsługi prawnej w miesiącu.

 

Pakiet „SREBRNY” 8h

        Oferta przygotowana jest dla Klientów, którzy konsultują z Kancelarią większość strategicznych decyzji podejmowanych wewnątrz firmy. W ramach pakietu Klient dysponuje 8 h obsługi prawnej w miesiącu

 

Pakiet „Złoty” 12h +2h

Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżący doradztwie Kancelarii.  W ramach pakietu Klient dysponuje 12 h obsługi prawnej w miesiącu. Dodatkowo Klienci otrzymują bonus w postaci 2 h obsługi prawnej w siedzibie Klienta w miesiącu gratis.

 

Pakiet „Złoty” PLUS 18 h + 4 h

Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżący doradztwie Kancelarii w szerokim obszarze tematycznym spraw.  W ramach pakietu Klient dysponuje 18 h obsługi prawnej w miesiącu.

Klienci otrzymują także bonus w postaci skorzystania z opcji obecności prawnika w siedzibie firmy w wymiarze 4 h w miesiącu.

 

Pakiet „Platynowy”  22 h+ 8 h

Oferta jest przygotowana dla strategicznych Klientów Kancelarii. W ramach pakietu Klient dysponuje 22 h obsługi prawnej w miesiącu.

W cenie pakietu znajdują się również 8 h dodatkowej obsługi prawnej obejmującej obecność prawnika w siedzibie Klienta.

 

Pakiet „All inclusive”

W ramach pakietu Klient ma nieograniczony dostęp do obsługi prawnej w ramach potrzeb. Istnieje możliwość udziału Mecenasa w spotkaniach biznesowych, przy zawieraniu kontraktów, również za granicą.

Do obsługi Klienta w ramach „Pakietu All inclusive” oddelegowany jest zespół prawników zobowiązany do stałego monitoringu spraw oraz kontaktu z Klientem.