• ul. Oławska 4/2, Wrocław
  • sekretariat@bojarski.net.pl
  • tel/fax 71 341 87 41  |  71 364 85 78
  • kom. 882 149 198

Zespół

W Kancelarii w ramach departamentów pracują prawnicy specjalizujący się w poszczególnych dziedzinach prawa. Nasi pracownicy są radcami prawnymi, aplikantami radcowskimi oraz prawnikami z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki specjalizacji w określonych dziedzinach prawa pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a także świadczą usługi prawne na najwyższym poziomie.

W 2013 r. liczba zatrudnionych prawników przekroczyła ilość 30 osób. Pracujemy na trzech piętrach kamienicy przy ul. Oławskiej.

Przygotowanie teoretyczne i szeroka praktyka członków naszego zespołu gwarantują profesjonalne prowadzenie spraw. Jesteśmy autorami precedensowych rozwiązań, z sukcesami wdrażanymi przez firmy. W codziennej praktyce korzystamy z wieloletnich doświadczeń wspartych doskonałą znajomością postępowania cywilnego, gospodarczego jak również innych dziedzin prawa.  Dzięki wieloosobowemu zespołowi prawników mamy możliwość tworzenia mniejszych grup, składających się z ekspertów w określonych zagadnieniach prawnych, co jest gwarantem rzetelności i terminowości. Dysponujemy profesjonalnym negocjatorem. Do obsługi Klienta każdorazowo oddelegowana jest osoba, zobligowana do stałego monitoringu spraw oraz zapewnienia pełnego przepływu informacji pomiędzy Kancelarią a Klientem. Przygotowujemy rozbudowane raporty o stanie prowadzonych spraw- forma raportu oraz jego zakres mogą zostać dostosowane do zapotrzebowania Klienta.

Gwarantami najwyższych standardów profesjonalizmu są wspólnicy Kancelarii dr Paweł Bojarski oraz dr Katarzyna Schmidt-Kwiecińska.