• ul. Oławska 4/2, Wrocław
  • sekretariat@bojarski.net.pl
  • tel/fax 71 341 87 41  |  71 364 85 78
  • kom. 882 149 198

O Nas

Kancelaria Radców Prawnych dr P. Bojarski, dr K. Schmidt-Kwiecińska sp. partnerska powstała w 2004 roku. Od tego czasu rozwijamy się wraz z naszymi Klientami, na bieżąco reagując na zmiany gospodarki oraz prawa. Od samego początku działalności nasza aktywność koncentrowała się na Klientach biznesowych. Przez wiele lat udało nam się zbudować relacje zaufania z Klientami strategicznymi. Wypracowaliśmy efektywne metody współpracy. Staliśmy się pośrednio uczestnikami sukcesów wielu firm, z satysfakcją towarzyszyliśmy im w zawieraniu ważnych kontraktów. Rozwojowi naszych klientów towarzyszył nasz rozwój- zespół prawników znacznie się powiększył, rozbudowaliśmy ofertę o nowe specjalizacje. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii na rynku dolnośląskim specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. W tym roku obchodzimy 15-lecie działalności.

W 2013 r. liczba zatrudnionych prawników przekroczyła ilość 30 osób. Pracujemy na trzech piętrach kamienicy przy ul. Oławskiej.

Ostatnie lata to stały, sukcesywny rozwój Kancelarii o nowe specjalizacje. Uruchomiliśmy biuro rachunkowe, poszerzyliśmy ofertę o mediację. Wprowadziliśmy także do oferty administrowanie hipoteki.

Nasze doświadczenie pokazuje, że ogromne zaangażowanie w pracę, wzajemne zaufanie oraz pełna dyspozycyjność to recepta na zbudowanie trwałej więzi z Klientem. Renomę Kancelarii budujemy na bazie naszego profesjonalizmu, skuteczności działania i szybkiemu reagowaniu na problemy natury prawnej. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, sukcesy naszych Klientów zaś naszymi sukcesami.

Prawnicy Kancelarii, wykonując swoje zadania, kierują się potrzebą zapewnienia Klientowi poczucia bezpieczeństwa, spokoju, przy jednoczesnym pełnym wglądzie w sytuację oraz wymiernych efektach działań.

Naszą pozycję na dolnośląskim rynku usług prawniczych potwierdza fakt, że jesteśmy członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej oraz Dolnośląskich Pracodawców.

Kancelaria została także nominowana w 2011 r. w VIII edycji Konkursu “Dolnośląski Gryf- Nagroda Gospodarcza” za najbardziej dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Od 2012 r. Kancelaria posiada tytuł “Srebrnego Patrona Przedsiębiorczości” Konkursu “Dolnośląski Gryf- Nagroda Gospodarcza”.

Jeśli niniejsza oferta odpowiada Państwa oczekiwaniom, proponujemy spotkanie, w którym możliwe będzie pełne poznanie spektrum udzielanej przez nas pomocy prawnej i dostosowanie jej do profilu wykonywanej działalności.