Warning: Unexpected character in input: ' in /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php on line 22

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php:22) in /home/users/bojarski/public_html/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 852

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php:22) in /home/users/bojarski/public_html/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 852
Korzyści ze współpracy | bojarski.net.pl

Korzyści ze współpracy

DLACZEGO ZLECENIE KANCELARII RADCÓW PRAWNYCH DR P. BOJARSKI, DR K. SCHMIDT-KWIECIŃSKA SP. PARTNERSKA OBSŁUGI PRAWNEJ TO NAJLEPSZY WYBÓR?

Większość średnich przedsiębiorców stoi przed dylematem pomiędzy zleceniem kompleksowej obsługi prawnej Kancelarii prawnej a tworzeniem wewnątrz podmiotu miejsca pracy dla prawników. Wszyscy nasi Klienci zdecydowali się na zewnętrzną obsługę prawną w celu maksymalizacji efektywności działań, redukcji kosztów oraz podniesienie standardów. Prowadząc zewnętrzną obsługę wierzytelności przejmujemy na siebie wszystkie koszty pracownicze oraz biurowe związane z prowadzeniem sprawy. Pozostajemy jednakże w bieżącym kontakcie z pracownikami firmy, aby mieć pełną informację co do etapu negocjacji z dłużnikiem. Dzięki wieloosobowemu zespołowi prawników wszystkie działania podejmujemy niezwłocznie, w dniu przekazania sprawy kierujemy wezwania do zapłaty. Staramy się maksymalnie odciążyć Klienta w pozyskiwaniu zbędnych dla sprawy dokumentów, aby skrócić czas od zlecenia sprawy do wytoczenia powództwa.

Wielokrotnie zewnętrzna obsługa prawna jest utożsamiana przez potencjalnych Klientów z brakiem nieograniczonego kontaktu  z prawnikiem. Z takim stanem rzeczy się nie godzimy. Jednym z priorytetów naszych działań jest zapewnienie Klientowi nieograniczonego kontaktu z Kancelarią. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci są dynamicznymi przedsiębiorcami, którzy wielokrotnie muszą podejmować szybkie decyzje. Dlatego też nasze usługi doradcze udzielne są na bieżąco. W związku z specjalizacją Kancelarii w obszarze obsłudze prawnej przedsiębiorców, mamy duże doświadczenie w szybkim i sprawnym reagowaniu na pojawiające się zagrożenia natury pranej. Unikamy zawiłych i niezrozumiałych opinii. Nasza pomoc ma zapewnić Klientowi pełną wiedzę co do możliwych dróg, zagrożeń oraz wskazać optymalne rozwiązanie.

W skład naszej oferty wchodzi także obecność radcy prawnego w siedzibie firmy, zgodnie z potrzebami Klienta.

Poza aktywnym odpowiadaniem na potrzeby Klientów, wielokrotnie wychodzimy z inicjatywą prezentując gotowe rozwiązania, które mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa funkcjonowania firmy w aspektach prawnych oraz ułatwić jej działanie. Uważamy, że stała współpraca tworzy więź zaufania, przekłada się na wzajemną motywację, a w konsekwencji na efekty.  Swoją renomę budujemy dzięki pełnej dyspozycyjności oraz szybkiemu reagowaniu na problemy naszych klientów. W Kancelarii działają zespoły specjalizujące się w różnych gałęziach prawa, dzięki czemu oferujemy najwyższe standardy usług prawniczych.

Nawiązanie z nami stałej współpracy jest gwarancją natychmiastowej i profesjonalnej reakcji w przypadku pojawienia się zagrożeń natury prawnej. Nasi Klienci konsultują z Kancelarią wiele strategicznych decyzji, dzięki czemu podejmują bardziej świadome kroki oraz mogą zabezpieczyć się przed możliwymi zagrożeniami.


Copyright 2011, Bojarski - All right reserved.