Warning: Unexpected character in input: ' in /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php on line 22

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php:22) in /home/users/bojarski/public_html/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 852

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/users/bojarski/public_html/wp-blog-header.php:22) in /home/users/bojarski/public_html/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 852
Pakiety dla przedsiębiorców | bojarski.net.pl

Pakiety dla przedsiębiorców

Specjalnie dla przedsiębiorców przygotowaliśmy pakiety obsługi prawnej.

Pakiet “NA START”
Specjalna oferta promocyjna “NA START” przygotowana jest dla Klientów, którzy nawiązują współpracę z Kancelarią. Jej celem jest umożliwienia Klientowi poznania sposobu współpracy z Kancelarią, nawiązania zaufania oraz wskazania oczekiwań. W trakcie trwania 3 miesięcznej promocji udzielamy Klientowi 5 h obsługi prawnej. Po upływie tego okresu przygotowujemy ofertę stałej obsługi prawnej, uwzględniającą rzeczywiste potrzeby Klienta, jego preferencje, rodzaj prowadzonych spraw.

Pakiet “STANDARD” 4h
Oferta jest przygotowana dla przedsiębiorstw, u których w ciągu miesiąca występuje ograniczona ilość zagadnień prawnych do rozwiązania. W ramach pakietu Klient dysponuje 4 h obsługi prawnej w miesiącu.

Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt rozliczana jest za kwotę 250 zł.

Pakiet “STANDARD +”
Oferta jest przygotowana dla Klientów, którzy chcą połączyć obsługę prawną z obsługa księgową. Decydując się na zlecenia Kancelarii także obsługi księgowej w ramach Pakietu “Standard” Klient otrzymuje 10 %  rabatu na pierwszy miesiąc obsługi Księgowej.

Pakiet “SREBRNY” 8h
Oferta przygotowana jest dla Klientów, którzy konsultują z Kancelarią większość strategicznych decyzji podejmowanych wewnątrz firmy. W ramach pakietu Klient dysponuje 8 h obsługi prawnej w miesiącu. Klienci otrzymują także bonus w postaci 10 % upustu na prowadzenie spraw sądowych. Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt rozliczana jest za kwotę 250 zł.

Pakiet “SREBRNY+”
Oferta jest przygotowana dla Klientów, którzy chcą połączyć obsługę prawną z obsługa księgową. Decydując się na zlecenia Kancelarii także obsługi księgowej w ramach Pakietu “Srebrnego +” Klient otrzymuje 10 %  rabatu na pierwszy miesiąc obsługi Księgowej.

Pakiet “Złoty” 12h +2
Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżący doradztwie Kancelarii.  W ramach pakietu Klient dysponuje 12 h obsługi prawnej w miesiącu.
Dodatkowo Klienci otrzymują także bonus w postaci 2 h obsługi prawnej w siedzibie Klienta w miesiącu gratis oraz  10 % upustu na prowadzenie spraw sądowych. W ramach pakietu istnieje możliwość skorzystania z opcji obecności prawnika w siedzibie firmy w wybrane dni tygodnia.
Do obsługi Klienta w ramach “Pakietu Złotego” oddelegowany jest prawnik zobowiązany do stałego monitoringu spraw oraz kontaktu z Klientem.
Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt rozliczana jest za kwotę 225 zł.

Pakiet “Złoty+” 18 h +4 h
Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżącym doradztwie Kancelarii w szerokim obszarze tematycznym spraw. W ramach pakietu Klient dysponuje 18 h obsługi prawnej w miesiącu. Przedsiębiorcy otrzymują ponadto bonus w postaci skorzystania z opcji obecności prawnika w siedzibie firmy w wymiarze 4 h w miesiącu.

Do obsługi Klienta w ramach “Pakietu Złotego” PLUS oddelegowany jest prawnik zobowiązany do stałego monitoringu spraw oraz kontaktu z Klientem.

Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt rozliczana jest za kwotę 220 zł.

Istnieje możliwość połączenia  obsługi prawnej z obsługa księgową w ramach Pakietu Złotego. Decydując się na zlecenia Kancelarii także obsługi księgowej w ramach Pakietu “Złotego” Klient otrzymuje 15 %  rabatu na pierwszy miesiąc obsługi Księgowej.

Pakiet “Platynowy” 22 h + 8
Oferta jest przygotowana dla strategicznych Klientów Kancelarii. W ramach pakietu Klient dysponuje 22 h obsługi prawnej w miesiącu.
W cenie pakietu znajdują się również gratis 8 h dodatkowej obsługi prawnej w siedzibie Klienta w miesiącu. Niewątpliwą przewagą tej opcji jest uwzględnienie w ryczałcie wszystkich prowadzonych przez Klienta spraw sądowych oraz egzekucyjnych.
W ramach pakietu Kancelaria proponuje zatem bieżące doradztwo, przygotowywanie dokumentów i umów, a ponadto prowadzenie wszystkich spraw sądowych.
Do obsługi Klienta w ramach “Pakietu Platynowego” oddelegowany jest prawnik zobowiązany do stałego monitoringu spraw oraz kontaktu z Klientem.
Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt rozliczana jest za kwotę 200 zł.

Pakiet “Platynowy+”
Oferta jest przygotowana dla Klientów, którzy chcą połączyć obsługę prawną z obsługa księgową. Decydując się na zlecenia Kancelarii także obsługi księgowej w ramach Pakietu “Platynowego” Klient otrzymuje 50 %  rabatu na pierwszy miesiąc obsługi Księgowej.

Pakiet “All inclusive”
W ramach pakietu Klient ma nieograniczony dostęp do obsługi prawnej w ramach potrzeb. Osobistym opiekunem Klienta jest Radca prawny dr Paweł Bojarski. Istnieje możliwość udziału Mecenasa w spotkaniach biznesowych, przy zawieraniu kontraktów, również za granicą.
Do obsługi Klienta w ramach Pakietu  oddelegowany jest zespół prawników zobowiązany do stałego monitoringu spraw oraz kontaktu z Klientem.
W ramach pakietu Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za prowadzenie spraw sądowych.
W ramach pakietu “All inclusive” Klient ma także gratis obecność prawnika w  siedzibie firmy.

Istnieje także możliwość rozszerzenia każdego z  pakietów  o obecność prawnika w siedzibie firmy w wybrane dni w tygodniu.

Proponujemy także przygotowanie specjalnego pakietu dostosowanego do indywidualnych oczekiwań Klienta.

W celu poznania szczegółowego cennika pakietów oraz dostosowania oferty do potrzeb Klienta zapraszamy na spotkanie w siedzibie Kancelarii.


Copyright 2011, Bojarski - All right reserved.